...

فراخوان اعتبارسنجی محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک

شروع فعالیت هایپر هلس  Hyper Healthدر شهرک سلامت اصفهان که بعنوان اولین فروشگاه استاندارد در عرضه محصولات سالم ، طبیعی و ارگانیک در کشور محسوب می گردد و به آزمایشگاهی مدرن ، مجهز و از تیم کنترل و نظارت شامل اعضای هیئت علمی دانشکده صنایع غذایی دانشگاه صنعتی اصفهان و تیم فروش کارآزموده بهره مند   می باشد ، مفتخر است برابر تجربیات کشورهای پیشرو در صنایع غذایی اهداف و استراتژی های خود را با برخورداری از مشاوران کارآزموده بنیان تا زمینه رشد و تحول در این صنعت را بنا نهاده و با گسترش این فعالیت در سراسر کشور ضمن پیشگیری از بروز بیماری های ناشی از عواقب سوء مصرف محصولات غذایی ناسالم ، مدل و برندی موفق در تهیه و معرفی یک سبد غذایی کامل مطابق با استانداردهای جهانی با استفاده از پتانسیل های میهن پهناورمان عرضه نماید. هم چنین برابر سند چشم انداز و برنامه ریزی انجام شده طی 24 ماه آینده 100 شعبه از این نوع فروشگاه در سراسرکشور راه اندازی خواهد شد.

با عطف نظر به تائید آن شرکت از سوی مراجع ذیربط در صورت امکان ، خواهشمند است دستور فرمائید موارد مشروحه زیر را مد نظر قرار دهند :

  1. 1-لیست اقلام تولیدی و نمونه محصولات را به همراه اعلام هزینه ها ارسال تا پس از قرنطینه و انجام آزمایشات مرتبط ، مجوز قرار گرفتن در شلف های هایپر در قالب یکی از دسته های غذایی سالم ، طبیعی و یا ارگانیک صادر و زمینه انجام مبادلات تجاری بعدی فراهم گردد. شایان ذکر است در صورت عدم تایید کیفیت از سوی آزمایشگاه عین مرسوله عودت می گردد.
  1. 2- ارسال نتیجه آزمایشات مراجع ذیصلاح و معتبر برای هرکالا ، امکان تسهیل در طی فرآیند را فراهم می نماید .
  2. 3-در صورت عدم انجام مراحل آزمایش و تعیین اصالت محصول و اطمینان به اصالت کالا مطابق با ماموریت هایپر به شرح فوق و تمایل به همکاری پس از ارسال نمونه و پرداخت هزینه آزمایش مقدمات اجرای کار صورت خواهد پذیرفت.
  3. 4-به منظور امکان تبادل اطلاعات بصورت سریع تر و آگاهی از روند انجام کار لطفا به کانال تلگرام ما به آدرس
  4.  
  5. t.me/IsfahanHyperHaelth
  6.  
  7. بپیوندید، تا برقراری ارتباطات تیمی و رسیدن به اهداف تسریع شود. لذا به محض عضویت نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09351153200 تلگرام نمائید.            

در صورت امکان به  فعالان حوزه محصولات سالم ، طبیعی و ارگانیک اطلاع رسانی نمائید.

نام:
نام خانوادگی:
نام شرکت:
تلفن تماس: